Pomocník

Lokalita Zurich, Švajčiarsko
Nástup 8.3.2021
Typ Dočasné pracovné miesto
Mzda 27 CHF/hod brutto

Pomocník na stavbe

Náplň práce

Požiadavky zamestnania

Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni

  • Zabezpečíme povolenie k pobytu, ubytovanie, povinné zdravotné poistenie
  • Bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane vo Švajčiarsku
  • Bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov (150-200 CHF/mesiac, v závislosti od kantónu)
  • Týždenné vyplácanie mzdy, príp. mimoriadne zálohy
  • Možnosť nadčasov
  • Zamestnanie dlhodobého charakteru,po ukončení diela Vám agentúra pravidelne zabezpečuje prácu na ďalších projektoch vo Švajčiarsku
  • Nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu

O klientovi

Švajčiarská stavebná spoločnosť

Vladimir Livňansky