Back office manager

Lokalita košice
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1000Eur/mesiac. Platové Ohodnotenie V Závislosti Od Skúsenosti Kandidáta.

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Back office manager.

Náplň práce

Náplň práce na tejto pozícií je rôznorodá a zahŕňa nasledovné zodpovednosti:
- vedenie dokumentácie súvisiacej s prevádzkou spoločnosti;
- príprava a vedenie personálnej agendy spoločnosti a realizácia úkonov súvisiacich so
zabezpečením personálnej agendy spoločnosti
- príprava podkladov pre výpočet miezd a stravných lístkov
- príprava a správa zmlúv (TPP, mandátne, dodávateľské a odberateľské)
- administratívna podpora projektov
- manažment externých dodávateľov;
- podpora predaja;
- príprava a evidencia podkladov pre fakturáciu, spracovanie a párovanie prijatých a
vystavených faktúr, úhrady
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi a inými
internými oddeleniami
- organizácia firemných eventov, školení a workshopov
- onboarding nových zamestnancov
- administratívne práce pre zabezpečenie plynulého chodu kancelárie spoločnosti -
vybavovanie telefonickej, poštovej a emailovej komunikácie, asistenčné práce vedeniu
spoločnosti, zabezpečenie kuriéra, objednávky a drobné nákupy rôzneho druhu (kancelárske
potreby, občerstvenie, opravy)

Požiadavky zamestnania

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj ústne); Nemčina výhodou
- výborné organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu;
- zodpovednosť a schopnosť zvládať viac úloh;
- flexibilita a samostatnosť
- dôslednosť a precíznosť;
- proaktívny prístup
- Microsoft Office - pokročilý
- práca na obdobnej pozícií výhodou

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. Stupňa

Matej Kováč
Matej Kováč