Backend developer

Lokalita BA/KE/ZA
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 2.000€ Brutto Mesačne + Variabilná Zložka Mzdy Vo Forme Pravidelných Prémií A Benefitov Podľa P

Si Backend JAVA vývojár otvorený novým možnostiam?
Zaujímajú ťa digitálne riešenia ? Ak áno, pridaj sa do nášho tímu. Máš možnosť si vybrať medzi office v Bratislave, Košiciach alebo Žiline.

Náplň práce

Predpoklady pre túto pozíciu:

  • skúsenosti s vývojom softvéru v jazyku Java
  • skúsenosti s DevOps a modernými vývojovými procesmi
  • skúsenosti so starostlivosťou o riešenia, ktoré sú založené
    napríklad na Git, Gradle, Docker, Kubernetes, JAX-RS, Kafka
  • komunikačné schopnosti v anglickom alebo v nemeckom
    jazyku

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II.
    stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo
    príbuzných odborov
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť,
    zodpovednosť, angažovanosť

  • Jazykové požiadavky
    Anglický jazyk (B2) alebo
    Nemecký jazyk (B2)

Požiadavky zamestnania

Popis pracovnej pozície:

  • návrh a implementácia nových digitálnych riešení, ako aj spolupodieľanie sa
    na zlepšovaní procesov vývoja softvéru
  • implementácia a vývoj Microservices spolu s odbornou stránkou
  • vývoj CI/CD procesov na platforme Cloud Stack
  • Everthing as Code a GitOps ako základná paradigma
  • RESTful API a Event Streams
  • Evaluation Frameworkov a OSS pre neustále zlepšovanie architektúry
    Microservices
  • vytváranie koncepcií a dokumentácií Microservices architektúr pre produkty
  • poskytovanie podpory zákazníkom/kolegom
  • spolupráca v agilnom, podla DevSecOps princípov fungujúcom tíme

Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb. K zákazníkom podnikateľskej skupiny patria predovšetkým poisťovacie spoločnosti zamerané na poskytovanie životného a majetkového poistenia, ako aj inštitúcie ponúkajúce produkty podnikového dôchodkového zabezpečenia.

Matej Kováč
Matej Kováč