Analytik funkčnej a technickej bezpečnosti (oblasť dopravy)

Lokalita Žilina
Nástup ASAP, resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1.800 Eur Brutto/mesiac, Viac V Závislosti Od Praxe A Skúseností + Variabilná Odmena

Máš skúsenosť s analýzou a spracovaním technických a prevádzkových požiadaviek? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť v Žiline. Základná mesačná mzda: 1.800 EUR brutto mesačne + variabilná odmena

Náplň práce

– práca v medzinárodnom projektovom tíme na projektoch, ktorých úlohou je dohliadať na bezpečnostné vybavenie zariadení, – analýza a spracovanie technických a prevádzkových požiadaviek na zariadenia a definovanie systémového návrhu riešenia a jeho funkcionality, – spoluvytváranie a vyjasňovanie funkčných a prevádzkových požiadaviek na samotný systém, návrh základného riešenia a spolupráca s ostatnými členmi týmu na implementácii riešenia, – spracovávanie vstupov aj výstupov vo forme dokumentov (požiadavky, špecifikácie, návrhy, design).

Požiadavky zamestnania

– anglický jazyk – stredne pokročilý (B2), – vzdelanie v odbore technické, elektrotechnické, IT, – skúsenosti z práce v technickej oblasti (písanie technickej dokumentácie, spracovanie požiadaviek, navrhovanie technických riešení), – analytické a technické myslenie, – systematickosť, – samostatnosť, – iniciatívny prístup k riešeniu zadaní, – schopnosť dobre komunikovať, – záujem rozvíjať svoje skúsenosti, – ochota cestovať niekoľko dní v mesiaci.

– práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, – práca v priateľskom kolektíve, – sick days, – teambuildingy, – široká škála ďalších finančných aj nefinančných benefitov.

O klientovi

Našim klientom je nadnárodná priemyselná spoločnosť.

Silvia Stránska