License Manager

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Minimálna Nástupná Mzda: 2000€ Brutto Pri Plnom Úväzku.v Tomto Prípade Neponúkame Jednotnú Nástupnú

Aké výzvy vás u nás čakajú?

  • Hľadáme člena tímu s overeným know how a praxou z väčšej organizácie, ktorý by prevzal Configuration&Asset manažérske úlohy.
  • Rozsah zodpovedností na tejto pozícii pokrýva SW a aplikácie v celej spoločnosti.
  • Máte príležitosť stať sa súčasťou veľmi dynamického IT.

Náplň práce

  • Medzi dôležité pracovné úlohy patria:
  • Práca s detailnými znalosťami podmienok licenčnej politiky a jej interpretácie pre všetko SW a aplikácie používané v spoločnosti, vrátane identifikácie nákladov
  • Dodržiavanie procesov Configuration&Asset managementu, meranie, reportovanie a riadenie týchto procesov
  • Práca s CMDB (Configuration Management Database): presnosť asset registra a identifikácia rozdielov medzi súčasným a očakávaným stavom, zabezpečovanie integrity dát assetov
  • Kontrola a zabezpečovanie udražateľnosti vzťahov CI
  • Posudzovanie nových projektov a zmenových požiadaviek z pohľadu Configuration & Asset managementu
  • Udržiavanie Configuration & Asset management dokumentácie

Požiadavky zamestnania

  • plynulá, aktívna angličtina
  • prax v odbore minimálne 2 roky
  • licenčné riadenie a konfigurácia
  • dôkladné znalosti ITIL, Configuration & Asset managementu
  • VŠ, alebo vyššie vzdelanie v oblasti informačných technológií
  • zručnosti plánovania a organizovania potvrdené v praxi
  • proaktivita, schopnosť riešiť problémy a hľadať riešenia
  • zručnosť vizualizovať a prezentovať informácie
  • tímová práca, precíznosť, húževnatosť

Výhody

Čo vám ponúkame?

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch T
  • príspevok na DDS
  • dni voľna navyše s programom dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč