Elektrikár v medzinárodnej spoločnosti

Lokalita Dunajská Streda
Nástup ihneď/dohodou
Typ plný uväzok
Mzda 975 Eur + Bonusy Min. V Rozpätí Od 100-150 Eur

Práca vhodná aj pre absolventa. Požadovaná technická zručnosť.

Náplň práce

  • montáž eskalátorov, resp. pohyblivých chodníkov- ťahanie káblov, zapájanie LED svetiel- čítanie technických výkresov- ručné opracúvanie strojných súčastá pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a vystruhovaním- elektrická kontrola eskalátorov, resp. pohyblivých schodíkov- samostatné nastavovanie strojov- samostatné prestavovanie strojov v prípade ich chybného nastavenia

Požiadavky zamestnania

  • vzdelanie v odbore elektotechnika- odborná spôsobilosť podľa §21, vyhl. č. 508/2009 Z.z.

  • mesačný bonus- strava zadarmo - možnosť kariérneho postupu 2x v roku s úpravou mzdy- príspevok na dochádzanie podľa vzdialenosti (km)- kafetéria program- vianočná odmena- ročný bonus- motivačný program "Nájdi si svojho kolegu"- bonus za zlepšovacie návrhy

Spoločnosť je svetovou jednotkou v predaji eskalátorov a európskou jednotkou v predaji výťahov.

Tunde Némethová