ERP Tester

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1500 Eur

Ponúkame ti prácu na pozícii ERP tester s nemeckým a anglickým jazykom.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude zodpovednosť za projekt ERP v oblasti testovania, príprava dokumentácií a realizácia školení.
Ako IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

Čo ti ponúkame:
- nehľadáme skúsených špecialistov, ale hľadáme človeka, ktorý je otvorený novým možnostiam a chce sa rozvíjať v oblasti IT
- budeš zodpovedať za projekt ERP (plánovanie firemných zdrojov, vykazovanie projektových časov, dochádzky) v oblasti testovania (manuálne, automatické), pripravovať dokumentáciu a realizovať školenia pre koncových užívateľov
- po zaškolení máš možnosť sa spolupodieľať pri návrhu a implementácií procesných/systémových zmien v systéme ERP
- zároveň ďalšou tvojou úlohou je starostlivosť o systém Jira (zakladanie Issues, ich aktualizácia, priorizácia, uzatváranie)
- v rámci danej pozície budeš riešiť vzniknuté problémy podľa pridelenej zodpovednosti a podporovať aj kolegov z Hotline oddelenia

Čo od teba očakávame:
- veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom a anglickom jazyku
- zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, prezentačné zručnosti, samostatnosť, presnosť
- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- veľmi dobré znalosti v MS Office
- znalosť Confluence a Jira vítaná

Jazykové požiadavky:
- Nemecký jazyk (B2)
- Anglický jazyk (B2)

Matej Kováč
Matej Kováč