Hľadáme operátorov výroby do Lozorna so zabezpečeným ubytovaním a dopravou

Lokalita Lozorno
Nástup ihneď
Typ TPP
Mzda 767 - 1 100 Eur/mesiac

Hľadáme šikovných a pracovitých operátorov výroby do automobilového priemyslu s množstvom benefitov. Čo vám ponúkame?- stabilné zamestnanie - zabezpečená doprava v rámci Záhoria- zabezpečené ubytovanieDOPRAVA zo smerov:1. Bratislava (Staré Mesto) 2. Bratislava (Dúbravka) 3. Bratislava (Ivanská) 4. Malé Leváre 5. Veľké Leváre 6. Plavecký Mikuláš 7. Jakubov 8. Skalica 9. Senica 10. Šaštín

Náplň práce

Hľadáme šikovných a pracovitých operátorov výroby do automobilového priemyslu s množstvom benefitov. Čo vám ponúkame?- stabilné zamestnanie - zabezpečená doprava v rámci Záhoria- zabezpečené ubytovanieNáplň práce : - montáž a kompletizácia výrobných dielov podľa pracovných postupov- zodpovednosť za kvalitu hotových výrobkovPracovný čas : - 3 zmenná prevádzka- VÍKENDY VOĽNÉ

Požiadavky zamestnania

  • fyzická zdatnosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť- ochota pracovať na zmeny- ochota učiť sa nové veci

  • dochádzkový bonus k výplate- možnosť pracovať nadčas- firemná doprava- odmeny za sprostredkovanie Vášho kamaráta/kolegu- príspevok do III. dôchodkového piliera- reálna možnosť kariérneho postupu na tímlídra príp. vedúceho zmeny- stabilná práca
Viktória Tóthová