IT Administrátor

Lokalita Banskobystrický kraj
Nástup ASAP
Mzda Od 1500€ + Mesačné Bonusy

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť s bohatou históriou na trhu.

Náplň práce

údržba a administrácia hardvéru a softvéru, celej IT infraštruktúry - osobných počítačov, tlačiarní, mobilných telefónov, aplikácií, e-mailov, antivírov podpora pri rozbehu nových projektov a technológii za oblasť IT údržby servera a správy siete, podpora cca 100 užívateľov podpora pri realizácii lokálnych IT projektov implementácia IT štandardov ,  tvorba príslušnej dokumentácie zabezpečenie help-desk

Požiadavky zamestnania

predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii ideálne výrobnej spoločnosti poznatky a skúsenosti s Microsoft server landscape minimálne stredoškolské vzdelanie anglický jazyk na komunikatívnej úrovni dynamická, zodpovedná a proaktívna osobnosť samostatnosť, kreativita

Rastislav Kozlík