Middleware Specialist

Lokalita BA, KE, PO
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1700 Eur A Viac

Zaujímavá pracovná príležitosť pre developera so záujmom o oblasť integrácie aplikácií. Ak už máš skúsenosti, baví Ťa programovanie a chceš byť v kontakte s novými technológiami, neváhaj sa s nami stretnúť.

Náplň práce

  • Tím, do ktorého hľadáme kolegu, sa zameriava na inovácie, aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky.
  • Tvoje schopnosti budeš využívať v týchto typoch úloh:
  • analýza a implementácia služieb zebezpečujúcich integráciu aplikácií v banke
  • integrovanie externých aplikácií do interného prostredia
  • návrh a vývoj backend služieb pre rôzne systémy v banke
  • tvorba dokumentácie
  • participácia na tvorbe stratégie a roadmáp pre rozvoj systému
  • komunikácia s business partnermi, IT partnermi
  • podpora testovania prevádzky systému

Požiadavky zamestnania

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • znalosť Message-oriented middleware / Message queuing
  • skúsenosti s IBM Integration Bus, prípadne inými integračnými platformami
  • JMS, XML, SOAP, REST
  • praktická znalosť SQL
  • znalosť Javy prípadne iného programovacieho jazyka výhodou
  • Ceníme si tieto kvality: komunikatívnosť / analytický pohľad / tímovosť / návrhy vlastných riešení / dôslednosť
  • aspoň ročná skúsenosť

Výhody

  • príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
  • možnosť sebarealizácie a osobného rastu
  • kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky)
  • príspevok do 3. piliera
  • príspevok na zdravie
  • dni dovolenky navyše
Matej Kováč
Matej Kováč