NÁBOR na pozíciu OPERÁTOR výroby - POHOVORY DENNE od 9-11 na Mlynskej 27. Životopis prineste sebou !

Lokalita Kechnec
Nástup 24.08.2020
Typ TPP
Mzda 624 € Základ + 34 € Dochádzkový Bonus + 64 € Variabilná Zložka + Príplatky

jednoduchá manuálna montáž a obsluha automatizovaných strojov

Náplň práce

POHOVORY DENNE od 9-11 na Mlynskej 27 v Košiciach (1.poschodie nad Freshom) v agentúre Personel Efekt

MZDA: od 624 brutto + variabilná zložka 64 eur + 34 eurový bonus za dochádzku + príspevok na dopravu + iné

  • obsluha liniek
  • montáž komponentov (autorádia, prístrojové dosky, navigačné systémy a palubné počítače, škrtiace klapky)
  • kontrola kvality výrobkov
  • kompletizácia výrobkov
  • dodržiavanie požiadaviek na množstvo vyrobených komponentov
  • reportovanie nadriadenému
  • práca v stoji

Požiadavky zamestnania

  • stredoškolské vzdelanie
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny)
  • skúsenosť s prácou vo výrobe VÝHODOU
  • zodpovedný prístup k práci

  • Zabezpečená doprava cez: Čierna nad Tisou - Biel - Dobrá - Kráľovský Chlmec - Somotor - Streda nad Bodrogom - Viničky - Borša - Slovenské Nové Mesto - Palháza - Hollóháza - Kechnec

  • osobné ohodnotenie
  • príspevok na cestovanie alebo na ubytovanie vo výške 60 Eur
  • príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy
  • výkonnostné odmeny už počas skúšobnej doby
  • možnosť odporučiť známych
  • možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
  • čisté sterilné a bezprašné prostredie
  • práca s najnovšími technológiami
  • 12 hodinové zmeny

O klientovi

zahraničná automotive spoločnosť

Janette Škovranová