Obchodný zástupca so znalosťou AJ alebo NJ

Lokalita Nitriansky kraj
Nástup Dohodou
Typ Hlavný pracovný pomer
Mzda 1.400 Eur Brutto + 20 % Variab...

Pre úspešnú slovenskú výrobnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Obchodníka.

Náplň práce

  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov spoločnosti
  • Spracovanie cenových ponúk, vyjednávanie obchodných podmienok
  • Identifikácia príležitostí a akvizícia nových zákazníkov
  • Administratíva ohľadom obchodníckych aktivít
  • Komukinácia so zákazníkmi zo zahraničia - denné využívanie anglického alebo nemeckého jazyka
  • Účasť na slovenkých a zahraničných výstavách
  • Dosahovanie plánovaných obchodných cieľov

Požiadavky zamestnania

• Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti obchodu min.1 rok • Aktívny anglický alebo nemecký jazyk • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti • Obchodné myslenie a orientácia na zákazníka • Samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Výhody

  • Práca v stabilnej úspešnej slovenskej spoločnosti
  • Stravné poukážky s nadštandardným príspevkom zo strany zamestnávateľa (obedy za 0,60 Eur)
  • Príspevok zamestnávateľa na DDP 2%
  • Teambuldingové aktivity počas roka

Naším klientom je stabilná, úspešná strojárska spoločnosť, orientovaná na zákazkovú - kusovú výrobu, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Mária Šuníková