Operátor výroby / Trenčianske Stankovce - práca na tri zmeny

Lokalita Trenčín
Nástup ihneď
Mzda 4,56€/hod. + Variabilná Zložka 20% (Osobné Ohodnotenie 2%, Dochádzka 8% Produktivita 10%) (Hodinov

  • práca na tri zmeny
  • práca vhodnejšia skôr pre mužov
  • Výroba daného produktu podľa výrobného postupu a výrobného plánu v požadovanej kvalite
  • Vykonávanie kontroly hotových produktov
  • Vedenie potrebných záznamov

Práca spočíva v montáži - skladanie výhrevného telesa podľa návodu. Pracuje sa v stoji, kompletuje sa za pomoci elektrického ručného náradia. Z časti ide o pásovú výrobu (v hniezde) a z časti o kompletáciu celého dielu Operátori výroby sú tiež obsadzovaní na obsluhu cnc automatov, kde sa opracovávajú kovové rúry (krátke do 10cm), ktoré sú súčasťou výhrevného telesa. kotla. Pracovisko čisté, bez rizika.

  • doprava zabezpečená firemným autobusom

  • stravovanie je možné v závodnej jedálni

Náplň práce

Požiadavky zamestnania

  • zručnosť
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
Galatová Dominika