Picker/ka

Lokalita Nitra
Nástup 1.10.2019
Typ HPP
Mzda Od 714 Do 725 + Ďalšie Odmeny Do 150 Euro

Logistický sklad Syncreon v Nitre.

Náplň práce

Náplňou Vašej práce bude:

  • Príjem/výdaj materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
  • Práca so skenerom - zaučíme
  • Prebaľovanie, triedenie, prepočítavanie
  • Manuálne zaskladnenie /vyskladnenie do/ z regálov
  • Vykonávanie inventúr
  • Práca vhodná aj pre ženy

Požiadavky zamestnania

  • Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
  • Zameranie na kvalitu odvedenej práce

Plat brutto: 714,- € brutto prvé 3. mes., od 4. mes. 725,-€ + mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15% = cca 830 Brutto

Práca v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku /6:00-14:00, 14:00-22:00/

Ponúkame:

  • pracovná zmluva (plný úväzok)
  • stravné lístky
  • zmluvná doprava z okolia ZADARMO
  • doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená ZADARMO
  • pracovné oblečenie, obuv
  • sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
  • stravné lístky v hodnote 3,83€ (3,61€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec)
  • možnosť pracovať nadčasy – PREPLÁCANÉ NADČASY – 25% až 100% + príplatky za víkendy v prípade nadčasu cez víkend
  • celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy dopravy:

  • Linka: Nitra
  • Linka: Trnava - Nitra
  • Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
  • Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
  • Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
  • Linka: Levice - Vráble - Nitra
  • Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
  • Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
  • Linka: Galanta - Nitra

Doprava, logistika. Spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Blaško Anton