Pomocný pracovník v kovovýrobe - práca v sede na 2 zmeny!

Lokalita Nitra
Nástup dohodou
Typ brigáda
Mzda 4,40€/hod. Na Dohodu | 6€/hod. Živnosť

Hľadáte dlhodobú a jednoduchú brigádu na 2 zmeny?Nechcete už stáť pri páse a vykonávať stereotypnú prácu? Máme pre Vás skvelú ponuku!Ponúkame možnosť stať sa členom výrobného tímu v poprednej anglickej spoločnosti v Mlynárciach, ktorá sa špecializuje na kovovýrobu.

Náplň práce

Hľadáte dlhodobú a jednoduchú brigádu na 2 zmeny?Nechcete už stáť pri páse a vykonávať stereotypnú prácu? Máme pre Vás skvelú ponuku!Ponúkame možnosť stať sa členom výrobného tímu v poprednej anglickej spoločnosti v Mlynárciach, ktorá sa špecializuje na kovovýrobu.Vašou náplňou práce bude:- obsluha ručných lisov, vstrekolisov, bodových zváračiek, spájkovačiek a transferovej linky- kontrola a balenie hotových výrobkov- realizovanie operatívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného- ľahká manuálna práca pre mužov aj ženyPracovný čas:8 hodinové zmeny: ranná zmena od 6:00 do 14:00 hod. a poobedná zmena od 14:00 do 22:00 hod.Zmeny si volíte Vy!

Požiadavky zamestnania

  • spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť- vysoká miera zodpovednosti- ochota učiť sa novým veciam- výborné organizačné schopnosti

- práca prevažne v sede- zaškolenie do pracovných procesov- príjemné pracovné prostredie- týždenné vyplácanie mzdy na bankový účet!- dobrá dostupnosť do práce s MHD č. 21 a vlakom z Nitry a okolia- bezproblémová komunikácia a spolupráca s našim koordinátorom!

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie kovov za studena, bodové zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Mgr. Michaela Kukučková