Práca v automobilovom priemysle Bratislava - Manipulačný pracovník - HRADENÉ UBYTOVANIE

Lokalita Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky
Nástup Ihneď
Mzda 848 € + Príplatky A Bonusy (Zahrnuté V Zmluve)

Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu ako operátor / manipulant.

Náplň práce

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami v automobilovom priemysle ako operátor / manipulant

  • miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Operátor logistiky vychystáva diely podľa objednávok a vizuálne ich kontroluje

  • manipulačné, obslužné práce v oblasti logistiky
  • nakladanie, vykladanie, kontrolovanie a príprava komponentov na výrobnú linku
  • práca na 3 zmeny

Požiadavky zamestnania

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • ochota manuálne pracovať
  • dobrý zdravotný stav
  • dôslednosť

  • ČISTÁ MZDA od 750 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV (príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
  • možnosť nadčasov- sprostredkovávame a hradíme ubytovanie v Bratislave
  • stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,83 Eur
  • 3 zmenná prevádzka
  • práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
  • dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
  • možnosť prechodu do kmeňového stavu
  • poskytujeme pracovný odev
  • poskytujeme zálohy
  • komplexná starostlivosť koordinátora

DHL Exel Slovakia s.r.o., spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Martin Sodomka