Prípravár / Rozpočtár pre časť Elektroinštalácie (silnoprúd)

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1.500€ Brutto Fix Mesačne (V Závislosti Od Nadobudnutých Skúsenosti Z Praxe)

Máte minimálne 3-ročné skúsenosti v príprave rozpočtov stavieb pre časť elektroinštalácie (silnoprúd)? Máme pre vás zaujímavú pracovnú príležitosť.

Náplň práce

- spracovanie rozpočtov stavieb na časti elektroinštalácie (silnoprúd) podľa projektovej dokumentácie
  pridelených projektov
- tvorba rozpočtov v programe CENKROS prípadne v inom programe na tvorbu rozpočtov
- čiastočná spolupráca pri oslovovaní a výbere subdodávateľov
- účasť na kontrolných dňoch na základe pokynov nadriadeného
- návrh optimalizácie projektových riešení

Požiadavky zamestnania

  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie II. stupeň – elektrotechnické zameranie
    - prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
    - počítačové znalosti: CENKROS, AUTOCAD, EXCEL na úrovni pokročilý
    - vodičský preukaz sk. B
    - zodpovednosť
    - precíznosť
    - samostatnosť
    - schopnosť zvládať vysoké pracovné tempo a nárazovú prácu

Výhody

  • práca v stabilnej slovenskej stavebnej spoločnosti
    - motivujúce ohodnotenie
    - v prípade mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia ubytovania hradeného spoločnosťou
    - možnosť odborného rastu
    - príjemný pracovný kolektív

O klientovi

Našim klientom je stabilná stavebná spoločnosť.

Silvia Stránska