Project Management Assistant

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1400,- Podľa Seniority

Project Management Office/Asistent/ka projektového manažéra s nemeckým a anglickým jazykom – Bratislava

Ponúkame ti prácu na pozícii Asistent/ka projektového manažéra s nemeckým a anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude podpora projektových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu implementácie projektu až po fakturáciu. Ako asistent/ka projektového manažéra sa staneš prvým kontaktom pre našich klientov a projektový tím.

Náplň práce

Čo ti ponúkame

  • podpora projektových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu implementácie projektu, ich korešpondencie až po fakturáciu
  • podpora pri priraďovaní zákaziek, projektov a aktivít do našich analytických, plánovacích a controllingových systémov (CRP, ERP)
  • podpora pri plánovaní času pracovníkov na projekte, návrh a priraďovanie aktivít na konkrétne projekty a ich nasadenie v plánovaní
  • samostatné vytváranie reportov a vyhodnotení a následná zodpovednosť za ich spracovanie a kontrolu
  • vytváranie faktúr pre rôzne projekty
  • pokrytie všetkých administratívnych a organizačných úloh na projekte
  • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
  • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
  • dlhodobú spoluprácu

Požiadavky zamestnania

Čo od teba očakávame

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk (B2) a Anglický jazyk (B2)

  • veľmi dobré znalosti v MS Office
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom a anglickom jazyku
  • skúsenosti na podobnej pozícii
  • znalosť a prehľad v oblasti IT
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilitu, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Výhody

Prečo sa u nás zamestnať

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli venovať sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Vzdelávanie

Napreduj s nami

Flexibilný pracovný čas

Získaj viac voľna

Odmeňovací systém

Kvalitu si ceníme

Teambuildingy

Bav sa s nami

Matej Kováč
Matej Kováč