Ruby on Rails Developer

Lokalita Full Remote alebo Office Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda • 200/md Alebo 2+ Tis Na Tpp, Podla Seniority

Aktuálne hľadáme parťákov na jeden dlhodobý projekt rozvoja globálne úspešnej slovenskej aplikácie.
Ruby on Rails junior/medior/senior developera, ktorý nám pomôže s vývojom web aplikácie pre našich klientov.

Náplň práce

  • Ideme s dobou, používame technológie ako GraphQL, Hotwire, Stimulus, HTML5, CSS3 a mnoho iných.
  • Tieto webové aplikácie slúžia prevažne ako backend pre single page appky a mobilné aplikácie,
    ktoré vyvíja náš interný tím.
  • Prepájame ich cez GraphQL a REST.
  • Celý produkt je vždy pokrytý unit testami a integračnými testami.
  • Zdrojáky a iné tooly ukladáme do git-u (metódou git-flow),
    komunikujeme na Slack-u, úlohy trackujeme v JIRA.

Požiadavky zamestnania

Language skills

  • English - upper intermediate (B2)

Programming skills

  • HTML5
  • CSS3
  • Ruby 2.0+
  • Ruby on Rails 5+
  • GraphQL výhodou
  • REST API
  • Git

Other skills

  • motivácia rozvíjať svoje kompetencie
  • lojálny prístup k práci
  • dobré komunikačné schopnosti

Výhody

Zamestnanecké výhody / benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • priateľské prostredie
  • tímové eventy - v súčasnoti hlavne online
  • mentoring od senior kolegov
  • možnosť naučiť sa kooperovať s tímom na remote
Matej Kováč
Matej Kováč