skladník / VZV W1 - zmluva na dobu NEURČITÚ, kmeňový stav, doprava zabezpečená

Lokalita Nitra, Nitriansky kraj
Nástup 11.08.2020
Typ plný úväzok
Mzda 890 - 1024€ + Postupné Navyšovanie Mzdy

práca na oddelení logistiky, manipulácia s materiálom v sklade, vzv

Náplň práce

výkon práce NITRA - doprava ZADARMO

  • vizuálna kontrola obalov
  • výkladka, nákladka kamiónov
  • vyskladňovanie materiálu do regálov
  • zaskladňovanie materiálu do regálov
  • práca so skenerom
  • zásobovanie montážnej linky
  • udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S ( separovať,systematizovať, stále čistiť, štandardizovať sebadisciplinovanosť )

Požiadavky zamestnania

  • schopnosť tímovej práce
  • práca na 3 zmeny
  • platné osvedčenie na VZV - W1 - podmienkou
  • dobrý zdravotný stav
  • zodpovednosť

Výhody

  • zmluva hneď na dobu NEURČITÚ, kmeňový stav
  • BEZPLATNÁ doprava do zamestnania v Nitre
  • príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy (podľa Zákonníka práce od 25-100%)
  • práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
  • možnosti odborného, kariérneho a platového postupu
  • za odpracované dni a sviatky nárok na stravný lístok v hodnote 3,83 EUR
  • zabezpečená doprava vrámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta, Komarno
  • 13.plat