Senior Vue.js developer 160.000 Kč

Lokalita Praha
Nástup 4.1.2021
Typ Plný úvazek,Samostatně výdělečná činnost
Mzda 160000

Pro koho hledáme:

  • Leadera v daném segmentu v České republice,
  • Firma je součásti jednoho z největších e-commerce subjektu českého internetu!

Náplň práce

Co bude Vaše práce:

Podílet se na rozvoji portálu Srovnejto.cz, který se transformuje na nové technologie – Salesforce, AWS, .NET Core, Vue.JS.

Být součástí jak lokálních, tak evropských centrálních týmů rozvíjejících OCP business.

Co očekáváme:

  • Alespoň 2 roky
    • Zkušenost s Vue.JS
    • Zkušenost s cloudem AWS (to je ideální kandidát – není podmínkou)

Jazyková vybavenost:

  • Znalost AJ – komunikativní slovem, písmem (komunikace s korporací)
  • Není nutná plynulá znalost ČJ

Nástup:

  • Dohodou
  • HPP nebo IČO

Výhody

Co nabízíme:

  • Prostor pro vlastní inovace a nápady,
  • Příjemný pracovní kolektiv,
  • Zajímavou a perspektivní práci ve významné společnosti,
  • Práci na velmi zajímavých projektech s využitím moderních technologií,
  • Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby,
  • Firemní akce, benefity, snídaně pro zaměstnance na denní bázi a klasické občerstvení na pracovišti (čerstvě pražená káva, čaje atd.), čajovna, relax zóna (pingpongový stůl, fotbálek, boxovací pytel atd.), plně hrazené neomezené volání aj.,
  • Velmi atraktivní moderní prostředí ve zcela nových prostorech v centru Prahy s výbornou dopravní dostupnosti
  • Příležitost pracovat pro leadera v daném segmentu v České republice,
  • Jsme součásti jednoho z největších e-commerce subjektu českého internetu!
HR PROfi
HR PROfi
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná