Skladník / Feeder

Lokalita Bytča
Nástup ASAP
Typ TPP
Mzda 5,31 €/hod Brutto

Ponúkame jednoduchú prácu v sklade v Bytči na hlavný pracovný pomer. Doprava zabezpečená z Kysuckého Nového Mesta.

Náplň práce

nakládka a vykládka výrobkov, materiálu, obalov z/do nákladných automobilov, prípadne kontajnerov správne uskladnenie materiálu a výrobkov v sklade podľa lokalizačného plánu skladu a podľa pravidiel FIFO sledovanie a dopĺňanie materiálu do regálov pri výrobných linkách podľa pravidiel FIFO zásobovanie liniek materiálom s použitím manipulačnej techniky – obsluha VZV označovanie krabíc a vozíkov s materiálom materiálovými lístkami a ich správne vypĺňanie presun materiálu pre ostatné oddelenie podľa pokynov nadriadených zamestnancov logistiky upratovanie a upravovanie priestorov logistiky, dodržiavanie zásad 5S separácia kartónových boxov, fólií, atď. do príslušných nádob (separácia obalov a odpadu) starostlivosť o údržbu vozíkov – nabíjanie batérií, dopĺňanie destilovanej vody obsluha brán, vypĺňanie denníkov zdvíhacích zariadení používanie ručných čítačiek čiarových kódov pre skladový systém používaný v našej spoločnosti, ktorý zaručuje správnu evidenciu a monitorovanie prijatého, preskladneného a vyskladneného materiálu ručná manipulácia s bremenami (s krabicami s materiálom) účasť na inventúrach

Požiadavky zamestnania

  • manuálna zručnosť- zodpovednosť - dochvíľnosť- práca vhodnejšia pre mužov

Čo ponúkame: nástupný plat 5,31 €/hod brutto  60 € mesačné odmeny  70 € dochádzkový bonus 13 a 14 plat 5 € stravné lístky

  • práca na 2 zmeny - možnosť prezretia pracoviska pred nástupom do práce- mladý, dynamický a príjemný kolektív
  • hygienické potreby- doprava zabezpečená mikrobusom z KNM

Pozícia je obsadzovaná pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Daniela Kureková