Správca IT systémov

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1150,- 1500 + Kvartálne Odmeny 600,-

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu ktorý/á svojimi aktivitami zastreší technickú oblasť
ako správu IT zariadení, kamerového systému, alarmového systému, MDU a telefónnych zariadení, PC zariadení....

  • Bude mať na starosti celú IT infraštruktúru
  • Bude pracovať v tíme 4 ľudí

Náplň práce

Zodpovednosti:

  • poskytovať spoľahlivé IT služby užívateľom a zabezpečovať neustály chod systémov v súlade s pracovnými plánmi, regionálnymi postupmi a štandardami.
  • dodržiavať štandardné postupy pod označením „Best practicles“ operačných systémov užívateľských staníc.
  • zodpovednosť za pravidelné testovanie funkčnosti zariadení a vyhodnocovaní ich stavu
  • sledovanie neustále sa rozvíjajúceho trhu informačných technológii
  • vedenie evidencie majetku
  • vedieť základy nastavenia sieti

Požiadavky zamestnania

  •  univerzálny človek, ktorý sa vyzná v IT systémoch a zariadeniach
  •  zodpovednosť
  •  široký prehľad v IT infraštruktúre, napr. aj kamerové systémy

Jazykové znalosti
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz
- B
- pravidelné výjazdy po celej SR

Počet rokov praxe
- 2

Výhody

Čo ponúkame:

  • stravné lístky nad rámec zákona;
  • mesačne darčekovú poukážku;
  • príspevok na dopravu;
  • dovolenka navyše až 5 dní;
  • príspevok do tretieho piliera;
  • príspevky v prípade významných životných udalostí;
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi;
  • príspevok na jazykový kurz;
  • mladý, dynamicky sa rozvíjajúci kolektív;
  • služobný telefón.
Matej Kováč
Matej Kováč