Vodič VZV v stabilnej spoločnosti v Lozorne !

Lokalita Lozorno
Nástup Ihneď
Typ TPP
Mzda Od 1250 € (Fix. 6,07 €/hod. + Variabilná Zložka 200 € + Dochádzkový Bonus 80 € + Príspevok Na Ubytov

Ponúkame stabilnú prácu na pozícii vodiča VZV v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Náplň práce

Náplň práce:- obsluha vysokozdvižného vozíka - údržba a pravidelná kontrola VZV- ďalšie náplne práce podľa pokynov nadriadeného Práca sa vykonáva v 3 zmennej prevádzke s voľnými víkendami.

Požiadavky zamestnania

  • platný preukaz na VZV - fyzická zdatnosť a manuálna zručnosťPodmienkou zaradenia do výberového procesu je zaslanie štruktúrovaného životopisu.

  • zabezpečená doprava zo smerov (Senica, Cerová, Malé Leváre, Kuklov)- stravovanie vo firemnej jedálni- príspevok na ubytovanie 150 € (aj v prípade vlastného ubytovania)- odmena každý mesiac za platný preukaz VZV 100 €- výkonnostný bonus 100€/ mes. - dochádzkový bonus 80 €/mes. - firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov- príspevky k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohrome, úmrtí a pod.- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

Mgr. Linda Hudáková