Account Manager

Lokalita okres Hlohovec
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda 1300eur +50eur

Výrobná spoločnosť hľadá Account manažéra.

Náplň práce

  • Podpora zákazníka v koordinácii s vedúcim oddelenia
    - Podpora v procese vybavovania sťažností
    - Spracovanie objednávok (prijatie, kontrola, dodávka, vytvorenie faktúry a dobropisu)
    - Zadávanie všetkých potrebných informácií do ERP systému
    - Aktívna spolupráca s oddeleniami nákupu a výroby.

Požiadavky zamestnania

  • Nemeckého jazyka - stredne pokročilý (B2)
    - Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
    - Microsoft Excel - Mierne pokročilý
    - Microsoft Word - Mierne pokročilý
    - Microsoft Windows - Mierne pokročilý
    - Pozícia je vhodná pre absolventa
    - Ochota učiť sa nové veci
    - Zodpovednosť, komunikatívnosť, dôslednosť

Výhody

  • stravné lístky 5,85€,
    - práca pre stabilnú, medzinárodnú firmu,
    - osobné ohodnotenie,
    - 13. plat + každoročné prehodnocovanie mzdy.

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská