Administratívny špecialista na účtovné oddelenie

Lokalita Bratislavský kraj
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1100 - 1400 Eur brutto. Finálna výška mzdy bude odkomunikovaná na osobnom stretnutí

Našim klientom je nová, úspešná a rozvíjajúca sa sieť lekárni ktorá kladie veľký dôraz na spokojnosť svojich zákazníkov.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

Triedenie dokumentov a nahadzovanie údajov v účtovnom software
Vystavovanie faktúr /refakturácia/, kontrola splatností faktúr
Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou (ohľadom prihlasovania /odhlasovania zamestnancov, úhrad a pod.), účtovníkmi odberateľov a dodávateľov
Príprava podkladov pre ročné zúčtovanie
Spracovávanie zostáv a mesačná analytika
Kontrola pohľadávok, záväzkov, VFA, DFA a zápočtov

Spracovávanie dochádzkovej agendy (kontrola dovoleniek, PN, paragrafov, kontrola a objednávanie stravných lístkov a zasielanie výplatných pások)
Evidencia MultiSport kariet
Priebežná kontrola a evidencia dochádzky zamestnancov
Evidencia a kontrola cestovných náhrad

Vypracovávanie reportov podľa pokynov

Požiadavky zamestnania

Prax na obdobnej pozícia min. 1 rok

Výhody

Firemný telefón, notebook
Bezproblémový Homeoffice - po zaučení
Firemné akcie
Zamestnanecké zľavy na nákup
Multisport karta
Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadbu, vianočné odmeny

O klientovi

David Bača
David Bača
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná