Administratívny/a pracovník/čka v logistickom centre v Seredi

Lokalita Sereď
Nástup Ihneď
Typ TPP/skrátený úväzok
Mzda 6,22 €/ Hod. (Btt.) + Stravné Lístky

Aktuálne obsadzujeme prácu v oblasti administratívy, tak neváhaj a pošli svoj životopis :)

Náplň práce

Máš vzťah k administratívnej práci a navyše rád komunikuješ v angličtine?Ponúkame prácu na pozícii - administratívneho pracovníka v logistickom centre v Seredi! Možnosť výberu pracovného pomeru - plný/skrátený úväzok. !Ubytovanie ani doprava nie sú zabezpečené!Pracovná ponuka trvá do 22.07.2022.Pracovná doba:- PO-PI - 5:00 - 13:00 hod. Pracovná náplň: - zaškoľovanie vodičov nákladnej dopravy do systému pred vstupom do logistického centra- vysvetľovanie jednotlivých postupov pri registrácii- usmerňovanie a koordinovanie vodičov

Požiadavky zamestnania

  • ukončené stredoškolské vzdelanie- Anglický jazyk min. na úrovni B1- dobré komunikačné zručnosti- ochota pomôcť- príjemné vystupovanie- zodpovednosť a spoľahlivosť

  • možnosť pracovať na TPP/skátený úväzok- motivujúce platové ohodnotenie + stravné lístky- zlepšenie komunikačných znalostí v angličtine- nenáročná práca v príjemnom prostredí- víkendy voľné
Ľuboš Tandlmayer