Advokát/Advokátka (obchodné právo, fúzie a akvizície)

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 4000€ brutto fix mesačne (v závislosti od skúsenosti a počtu rokov praxe) + odmeny

Do tímu nášho klienta, ktorým je najväčšia nezávislá právnická firma v strednej Európe a zároveň najúspešnejšia kancelária s komplexnými službami v Českej republike aj na Slovensku, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu advokáta v oblasti obchodného práva, fúzií a akvizícií.

Náplň práce

  • účasť na poskytovaní komplexného poradenstva, negociácie a realizácie významných transakcií vo všetkých podnikateľských oblastiach, ktoré realizujú významní klienti zo Slovenska I zo zahraničia (právne previerky, príprava/revízia a vyjednávanie transakčnej dokumentácie, návrhy možnej štruktúry príslušnej transakcie vrátane daňovej štruktúry)
  • príprava a rokovania o všetkých transakčných dokumentov – SPA, SHA, opcie, atď. – z arzenálu M&A právnika
  • možnosť zapojiť sa do venture capital projektov (start-up, blockchain, cryptomeny, technológie..)
  • úzka spolupráca s právnymi expertmi zo všetkých oblastí práva
  • korporátna správa obchodných spoločností, príprava premien obchodných spoločností, reštrukturalizácií koncernov a vytvárania holdingových štruktúr
  • právne analýzy a príprava právnych stanovísk na otázky, ktoré nemajú len správne alebo zlé riešenie
  • príprava a realizácia obchodného plánu, poradenstvo kľúčovým klientom, rozvoj nových klientských vzťahov
  • marketingové a BD aktivít kancelárie

Požiadavky zamestnania

  • dokončené štúdium právnickej fakulty v SR a zápis do zoznamu advokátov SR
  • anglický jazyk slovom aj písmom vrátanie právnej terminológie
  • záujem o právo v danej oblasti a predchádzajúce skúsenosti z advokátskej kancelárie
  • analytické myslenie, dôslednosť a samostatnosť, schopnosť tímovej spolupráce

  • vynikajúce finančné ohodnotenie, ktoré bude ďalej pravidelne rásť
  • zaujímavé, právne komplikované I veľké mediálne kauzy a poradenstvo pre najväčšie a najúspešnejšie banky, finančné inštitúcie a medzinárodné spoločnosti
  • profesionálne prostredie veľkej medzinárodnej advokátskej kancelárie a neustály profesijný rozvoj podporovaný naším oddelením know-how
  • kariérny rast, ktorý nie je len na papieri
  • nadštandardné moderné pracovné priestory na prestížnej adrese
  • priateľskú atmosféru, výborný kolektív a priateľské prostredie
  • benefity - Multisport karta, 25 dní plateného voľna, odevný program, neustále vzdelávanie nielen v oblasti práva, ale aj soft skills

Našim klientom je najväčšia nezávislá právnická firma v strednej Európe

Silvia Stránska