Agilný Kouč

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 4000€

Hľadáme parťáka(čku) do nášho transformačnom tímu. Ak máš skúsenosti s transformáciou na agilné prostredie, tušíš čo znamená nastavovanie procesov či menenia status quo a dokonca si mentor(ka) či kouč(ka) pre menej skúsených kolegov, si ten/tá ktorú hľadáme.

Náplň práce

TOTO SI TY:

  • Pracoval(a) si v agilných tímoch, ktoré si viedol(a) a facilitácia je pre teba to pravé orechové

  • Tak ako scrum poznáš aj kanban a máš prehľad aj v iných metódach, a teda nemáš problém poradiť a navrhnúť aj netradičné riešenia

  • Škálovanie pre teba nie je len pojem z geografie či kryptomien

  • Máš batôžtek metrík a fajn nástrojov ako pracovať s tímami a vieš ako dosiahnuť ten

    „vyšší level samostatnosti“

  • Koučing a mentoring product ownera, menej skúsených scrum master kolegov je pre teba denný chlebíček

  • Diskusiu na úrovni stake & shareholderov máš vyskúšanú a odmakanú, vieš proste ako na to

  • Nebojíš sa „transformovať či robiť rozhodnutia

Požiadavky zamestnania

  • TOTO VIEŠ:

  • Máš aspoň 3 roky skúsenosti s lídovaním agilných tímov (čim viac rôznorodých skúseností, tým lepšie)

  • Si Jira-friendly, prípadne máš po ruke iný agilný nástroj

  • Dohovoríš sa anglicky aj s našimi kolegami

  • Certifikácia scrum master, SAFE, Nexus alebo Less ....

Výhody

Benefity:

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:
  • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme vám na to.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • Žijeme aktívne, určite si u nás nájdete svoju športovú aktivitu.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • Postaráme sa o vaše deti v rámci letného tábora, priamo v budove ústredia.
  • Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.
Matej Kováč
Matej Kováč