Agilný kouč

Lokalita BA, KE, ZA alebo full remote
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 3000+

Hľadáte zmenu namiesto každodennej rutiny? Tímového ducha namiesto rigidných hierarchií?
Potom sa staňte súčasťou nášho tímu. Náš softvér pomáha poisťovacím profesionálom vo viac ako v 30 krajinách jednoducho spravovať zmluvy ich klientov.

Náplň práce

  • svojím agilným prístupom a znalosťou SCRUM a iných agilných prístupov budete sprevádzať a koučovať tímy a manažérov v rôznych kontextoch, a tak významne prispejete k nášmu dlhodobému agilnému rozvoju

  • budete podporovať a koučovať Product ownera v otázkach týkajúcich sa techník efektívneho definovania produktového cieľa a správy produktového backlog

  • budete podporovať kolegov a zainteresované strany v pochopení a implementácii empirického prístupu

  • spolu s ostatnými kolegami prevezmete zodpovednosť za ďalšie rozšírenie projektového procesu

  • spolupráca s naším tímom riadenia kvality na ďalšom rozvoji plánu štandardizácie projektového postupu v zákazníckych projektoch

Požiadavky zamestnania

  • úspešne ukončené štúdium informatiky, matematiky, podnikového manažmentu alebo porovnateľnej kvalifikácie

  • máte niekoľkoročné praktické skúsenosti ako SCRUM Master/Agile Coach a dobré znalosti v praktickej implementácii agilných metód

  • ideálne skúsenosti s prácou v škálovateľných rámcoch (napr. LeSS) a komplexné zručnosti MS Office, Jira a Confluence

  • dobre rozumiete technickým súvislostiam a zaujímate sa o digitálne trendy a inovácie

  • schopnosť spolupracovať v tíme, flexibilita, kreativita, s istotou moderovať stretnutia a workshop

  • vyznačujete sa empatickým a kolegiálnym štýlom, baví vás práca v tíme, máte ochotu k služobným cestám

  • veľmi dobrá znalosť nemčiny, angličtina výhodou

Výhody

atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
odmeňovací a prémiový systém
dovolenka nad rámec
prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
dlhodobá spolupráca
pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
každoročne deň plateného voľna 31. 12.
podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
firemné podujatia
stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, masáže, posilňovňa

O klientovi

  • vedúca softvérová a poradenská spoločnosť
Monika Krizova