Agronóm

Lokalita okres Partizánske
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda 1700 eur

Hľadáme agronóma do ovocinárskej výroby.

Náplň práce

-odborná starostlivosť o existujúce sady jabloní, sliviek, hrušiek, a jahodovú plantáž
-výsadba sadov, zavlažovanie, hnojenie, ochrana, organizácia prác v sade, a všetky ďalšie činnosti súvisiace s pestovaním ovocia
- odborné poradenstvo prostredníctvom agronomického poradcu, ktorý nasmeruje, poradí, bude k dispozícii

Požiadavky zamestnania

  • ochota vycestovať na ročné školenie do zahraničia bezprostredne po nástupe do firmy
    alebo už mať predošlé skúsenosti, ideálne zo zahraničných firiem
    - vyššie poľnohospodárske vzdelanie v ovocinárstve
    - ochota učiť sa novým veciam
    - samostatnosť, zodpovednosť
    - komunikačné zručnosti
    - vodičský preukaz na traktor (možnosť dorobiť si ho počas zaškolovania)
    - Microsoft Word - Pokročilý
    - Microsoft Excel - Pokročilý
    - AJ- výhodou

Výhody

  • ubytovanie v sídle firmy
    - služobné vozidlo a mobil
    - kancelária s PC
    - zľava na ovocie a produkty firmy
    - dobrý kolektív

O klientovi

Spoločnosť pôsobiaca v ovocinárstve

Veronika Krigovská
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná