Android developer (FE)

Lokalita Bratislava/ Hybrid
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda TPP od 2,8 K podľa seniority

  • Jedinečná príležitosť pre FrontEnd developera (Android) so skúsenosťou s vývojom na mobilných aplikáciách.
  • Môžeš sa stať súčasťou agilného tímu mobilnej bankovej aplikácie v banke.
  • Sme vynikajúco fungujúci agilný tím, ktorý pravidelne prináša inovácie, zlepšenia a nové funkcionality mobilnej aplikácie pre klientov. V takomto tíme nebudeš mať núdzu o komplexitu, rôznorodosť úloh, priestor na realizáciu. Spoznáš široké spektrum odborníkov v tíme, priateľskú a súčasne náročnú pracovnú atmosféru.
  • Ak Ti vyhovuje pracovať v dynamickom prostredí a chceš spoznať špecifiká vývoja v banke, čítaj ďalej aký profil kandidáta hľadáme.
    • Ide o doplnenie nového tímu.

  • Náplň práce

    Požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    • Java
    • Pokročilá znalosť vývoja: Kotlin (Android)
    • Schopnosť analyzovať prichádzajúce požiadavky
    • Samostatnosť pri navrhovaní spôsobu implementácie požiadaviek
    • Skúsenosť s JSON, GIT
    • Skúsenosť s vývojom na mobilných aplikáciách (formulárové zobrazovanie)
    • Plynulá angličtina
    • Komunikatívnosť potvrdená cez skúsenosť s tímovou prácou (zažitý agilný prístup výhodou)
    • Znalosť bankového prostredia výhodou

    Požiadavky zamestnania

    • Realizovať vývoj agilným spôsobom v spolupráci s ostatnými vývojárskymi a biznis tímami.
    • Bežnou súčasťou práce je aj pravidelná a profesionálna komunikácia v tíme a mimo neho, získavanie spätnej väzby z biznisu, prinášanie vlastných nápadov.
    • Vhodný kandidát má neustály záujem rozširovať svoj prehľad v technológiách a trendoch.

    Výhody

    • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
    • Atraktívne kariérne príležitosti
    • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
    • Možnosť rotácií v rámcí group
    • Práca so skúsenými lídrami
    • Zvýhodnenia na produktoch/ balík služieb, úvery, zmenárenské služby
    • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
    • Príspevok na DDS
    • Dovolenka extra

    O klientovi

    prémiová banka

    Matej Kováč
    Matej Kováč
    Životopis

    Pošlite životopis

    a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

    Váš životopis bol úspešne odoslaný.

    Preposlať ponuku

    Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

    Ponuka bola odoslaná