ANIMÁTORKY pro Bauhaus KidsClub

Lokalita více měst ČR+Bratislava
Nástup 4.6. 2022 / 8:00-15:00
Typ DPP / ŽL
Mzda 1000 Kč/akce

Hledáme šikovné ANIMÁTORKY na veselou akci s dětmi pro Bauhaus.

Termín: 4.6. 2022 Čas: 8:00 - 15:00 Lokality: Praha, Brno Liberec, Plzeň, České Budějovice a Bratislava

Odměna: 1000 Kč/ akce (40 EUR pro SK)

Náplň práce: tvorba zábavných věcí, výrobků

Požadavky:

  • Preferované povolání: učitelky v základních a mateřských školkách, studentky Pedagogických škol apod.
  • Požadavky: samostatnost, organizační dovednosti
  • Animátorky - sympatické, usměvavé Neváhejte a přihlaste se na tuto veselou akci :-) Těšíme se na spolupráci! Promoteri.eu

Marcel Lázók
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná