Application Specialist Senior (Java)

Lokalita Bratislava, Prešov
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2300+ Eur

Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky.

Náplň práce

  •  Správa (Prevádzka, Monitoring, Maintenance, Patch, Upgrade) J2EE aplikačných serverov
  •  Administrácia, konfigurácia a optimalizácia prevádzky zverených IT aplikácií (cca 40ks)
  •  Poskytovanie technickej podpory pre zverené aplikácie na L2 a L3 úrovni
  •  Spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov a servisných požiadaviek s ostatnými zložkami spoločnosti
  •  Úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja, externými dodávateľmi, prevádzkovými tímami a riadiacim tímom pri zavádzaní nových zmien a bankových aplikácií
  •  Spolupráca pri návrhu a implementácií automatizácie riešení (príprave prostredí a inštalácií cez DevOps)
  •  Identifikovanie neefektívnych prevádzkových činností
  •  Učenie sa a zbieranie nových technológií a nástrojov do firmy pre rast agilného vývoja
  •  Spolupráca na vzdelávacích aktivitách, mentoring a šírenie znalostí v tíme

Požiadavky zamestnania

  • 3+ ročné skúsenosti na podobnej pracovnej pozícií
  • Aplikačné servre – JBoss EAP, IBM Websphere, Tomcat
  • Platformy – IBM Filenet, BPM (Oracle BPM, ALBPM)
  • Praktická skúsenosť s prácou a skriptovaním v UNIX/Linux prostredí
  • Znalosti Web Servisov a SOA architektúry
  • Znalosti práce s SQL nad databázami Oracle či PostgreSQL
  • Schopnosť navrhnúť a pripraviť prostredie pre nové aplikácie
  • Komunikatívnosť a analytický pohľad na riešenie prevádzkových problémov
  • Schopnosť dohľadať chyby v aplikačných, serverových a auditných logoch
  • Skúseností s monitorovacími nástrojmi sú výhodou (napr. Nagios, Splunk, Dynatrace ....)
  • Vedieť sa dohodnúť v anglickom jazyku
  • Ďalšie vlastnosti: Spoľahlivosť, Dôslednosť, Flexibilnosť a schopnosť pracovať v tíme

Výhody

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch banky, úvery, zmenárenské služby
  • Motivačné ohodnotenie
  • Dni Zdravia
  • Bezplatná psychologická podpora 24/7
  • Príspevok na DDS

O klientovi

prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč