Audítor

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2200EUR/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta

Hľadáme pr klienta do tímu nového kolegu s odbornými skúsenosťami vhodnými na pozíciu audítora pre oddelenie Vnútornej kontroly a vnútorného auditu retailu.

Náplň práce

  • vykonávanie plánovaných a neplánovaných auditov a kontrol v súlade so stratégiou banky
  • spolupráca pri tvorbe krátkodobej a dlhodobej stratégie auditu a kontroly
  • spolupráca na tvorbe a aktualizácii metodológie interného auditu a kontroly
  • vykonávanie kontrol plnenia opatrení vyplývajúcich z predchádzajúcich auditov, dohľadu NBS, resp. ECB
  • spolupráca pri externých auditoch a auditoch skupiny
  • súčinnosť pri prešetrovaní vybraných incidentov
  • tvorba reportingu relevantného pre auditované procesy

Požiadavky zamestnania

  • aktívna angličtina na úrovni zodpovedajúcej práci s odbornými textami
  • znalosť práce s dátami (pokročilá práca s MS Excel; práca s internými databázami)
  • znalosť práce s Office 365
  • práca s SQL a internými datamartami banky
  • profesionálny a zároveň zrozumiteľný písomný prejav (vašim hlavným pracovným výstupom budú auditné správy)
  • schopnosť a vôľa neustále sa učiť nové veci
  • samostatnosť
  • výhodou je skúsenosť v oblastiach: retailové produkty, retail risk management

Výhody

  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámci skupiny
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na DDS
  • flexibilná dochádzka
  • možnosť homeworkingu
  • moderné pracovné priestory
  • skvelý tím
  • dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč