Balenie a príprava objednávok. Jednoduchá brigáda s týždenným vyplácaním a možnosťou výberu zmien.

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 5,50

Hľadáme šikovných pracovníkov na jednoduchú brigádu balenia objednávok s týždenným vyplácaním a možnosťou výberu zmien. Táto pozícia je ideálna pre študentov, ktorí hľadajú flexibilné pracovné možnosti alebo pre ľúdí, ktorí majú záujem o doplnenie svojho príjmu.

Náplň práce

  • Balenie tovaru podľa stanovených postupov a noriem spoločnosti
  • Príprava objednávok pre doručenie alebo odber zákazníkom
  • Kontrola kvality a zabezpečenie správneho označenia a balenia produktov
  • Udržiavanie čistého a organizovaného pracovného prostredia

Pre túto pozíciu je nevyhnutný platný potravinársky preukaz.

Požiadavky zamestnania

- potravinársky preukaz
- schopnosť fyzicky zvládať základné úlohy balenia a prípravy objednávok
- dôkladnosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme a podľa pokynov nadriadených

Výhody

  • týždenné vyplácanie
    - nová a zaujímavá pracovná príležitosť
    - príjemná atmosféra na pracovisku
    - flexibilné pracovné hodiny, ktoré sa dajú prispôsobiť vašim študentským povinnostiam alebo iným záväzkom

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná, je  inovatívna technologická spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb doručovania jedla a tovarov, ktorá bola založená s cieľom zlepšiť a zjednodušiť spôsob, ako ľudia objednávajú a dostávajú jedlo a iné produkty z obľúbených reštaurácií a obchodov.

Misiou spoločnosti je prinášať ľuďom radosť a pohodlie prostredníctvom rýchleho, spoľahlivého a užívateľsky prívetivého spôsobu objednávania a doručovania jedla a tovarov.

Mgr. Kristína Pauliková