Balenie komponentov so zabezpečenou dopravou - práca na 2 zmeny! Možnosť dlhodobej spolupráce.

Lokalita Žilina
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 5,20€ +dochádzkový bonus 0,30€, príplatky za jednotlivé pracovné pozície, príplatky podľa zákonníka

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov/ pracovníčky na balenie komponentov automobilového priemyslu. Práca na každý deň dlhodobo.

Náplň práce

- ukladanie a triedenie jednotlivých dielov
- balenie komponentov do plastových obalov, ukladanie komponentov do pridelených boxov a krabíc
- evidovanie a označovanie jednotlivých dielov
- prichystávanie dielov na export
- práca je vhodná pre mužov aj ženy
- dvojzmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny

Požiadavky zamestnania

  • manuálna zručnosť
    - zodpovednosť
    - spoľahlivosť
    - chuť pracovať

  • doprava v rámci celého žilinského kraja zabezpečená ZDARMA
    - zaškolenie do pracovných procesov
    - možnosť dlhodobej spolupráce
    - bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
    Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme :)

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá najmä konečnou úpravou povrchov, lakovaním a balením komponentov pre automobilový priemysel.

Mgr. Miroslava Vršanská