BE Developer

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok
Mzda Minimálna Nástupná Mzda: 1600 € Brutto Pri Plnom Úväzku.

  • Vynikajúca príležitosť pre BE developera stať sa súčasťou agilného tímu, ktorý dlhodobo pracuje na vývoji a inováciách mobilných aplikácií v bankovníctve.

Náplň práce

Aký je ideálny kandidát?

  • pokročilá znalosť vývoja: Java, Spring, SQL, C/C++
  • schopnosť analyzovať prichádzajúce požiadavky
  • schopnosť navrhovať spôsob implementácie požiadaviek
  • skúsenosť s GIT, aplikačný server - napr Tomcat alebo Jboss
  • základné skúsenosti s REST a SOAP službami
  • komunikatívnosť, skúsenosť s Agile vývojom výhodou
  • znalosť bankového prostredia výhodou

Výhody

Čo vám ponúkame?

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch a balík služieb personal, úvery, zmenárenské služby
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS

Ak Ťa baví BE, máš už skúsenosti a spĺňaš požiadavky, veľmi radi sa s Tebou stretneme a porozprávame. Môžeš sa stať súčasťou najlepšej digitálnej banky na svete.

Matej Kováč
Matej Kováč