BE Developer Java

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2300 € brutto podľa seniority

  •  Príležitosť pre Backend developera stať sa súčasťou vývojového tímu v inovatívnom bankovom prostredí.

Náplň práce

  •  Ide vývojový tím pracujúci na retailových produktoch banky a distribučných kanáloch spolu s biznisom v tvorivej a tímovej atmosfére.
    Nového člena tímu vieme efektívne zaškoliť a zabezpečiť kontinuálny rozvoj.

Požiadavky zamestnania

  • znalosť programovacieho jazyka Java (aspoň 2 roky)
  • znalosť PostgreSQL alebo Oracle
  • znalosť Git/GitHub
  • znalosť práce s aplikačným serverom (Tomcat, JBoss, ...)
  • znalosť práce s CI/CD pipeline (TeamCity, Jenkins, ...)
  • Výhodou sú znalosti a skúsenosti s nasledovnými technológiami:
  • Docker, celkovo kontainerizácia
  • Java EE
  • Quarkus
  • AWS services

Výhody

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
  • Motivačné ohodnotenie
  • Dni Zdravia
  • Bezplatná psychologická podpora 24/7
  • Príspevok na DDS

O klientovi

prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč