BI Analytik

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Minimálna Nástupná Mzda Od 2250 € Záleži Od Seniority

Hľadáme Senior BI Analytika na procesne oddelenie.

Náplň práce

  • Dizajn, vývoj a správa automatizovaných reportov a dátových modelov.
  • Práca v oblasti riadenia dát v banke, dátových zdrojov a modelov.
  • Podpora ostatných oddelení pri dizajne a nastavovaní nových reportov.
  • Vzdelávanie sa v odborných oblastiach súvisiacich s agendou oddelenia za účelom efektívnej komunikácie s odbornými garantmi v danej oblasti a ich dátovej podpory, nadobudnutia primeranej miery samostatnosti pri riešení reportingových požiadaviek.

Požiadavky zamestnania

Aký je ideálny kandidát?

  • Pokročilá úroveň:
  • MS Office, Windows OS
  • MS Excel je must
  • Visual Studio
  • Skúsenosť s budovaním dátového skladu
  • Znalosť konceptov dátového skladu, dátové modelovanie, data architect tools a znalosť SSIS
  • Znalosť SQL, ideálne T-SQL
  • Optimalizácia skriptov, automatizácia (Job agent)

  • Základná znalosť:
  • Skúsenosť s prácou a administráciou DB
  • Power BI, Power Query, PowerPivot
  • Visual Basic
  • Angličtina (základné porozumenie nutné pre využívanie informácii z anglicky písaných manuálov)
  • Výhodou:
  • MS Access
  • Sharepoint
  • Znalosť bankového prostredia a procesov
  • Osobnostné vlastnosti:
  • analytické a technické myslenie, efektívna analýza a syntéza informácií
  • orientácia na riešenie problémov
  • dobrý time management a organizácia práce
  • zmysel pre detail
  • precíznosť a orientácia na výsledok
  • efektívna komunikácia
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • záujem na sebe pracovať

Výhody

  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí Group
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na DDS
  • flexibilná dochádzka
  • možnosť homeworkingu
  • moderné pracovné priestory
  • skvelý tím
  • dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč