Build & Configuration Engineer/DevOps

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 1900 € Brutto Mesačne + Variabilná Zložka Mzdy Vo Forme Pravidelných Prémií A Benefitov Podľa

Naša ponuka pre Vás:

  • tvorba, udržiavanie testovacích a vývojových prostredí, ako aj Build-Pipeline pre
    vývoj našich produktov a zákazníckych projektov
  • konverzia interných testovacích prostredí z lokálneho prostredia na
    Docker/Kubernetes
  • vývoj a implementácia opatrení na zvýšenie kvality a optimalizáciu procesov v build
    manažmente
  • zostavovanie build infraštruktúry, ako aj konsolidácia a optimalizácia existujúcej
    infraštruktúry
  • podpora migrácie GIT, štruktúra CI / CD (Continuous integration/Continuous delivery)
  • poradenstvo pre naše zákaznícke projekty, automatizácia inštalácií
  • tvorba dokumentácie a tréningových materiálov (vrátane operácie s databázami)

Náplň práce

Predpoklady pre túto prácu:

  • dobrá znalosť nástrojov, ako sú Jenkins, Nexus, Ansible,
    Camunda, Jira a Confluence
  • skúsenosť v build manažmente, ideálne v spoločnosti
    poskytujúcej IT služby alebo IT projekty, ako aj základné
    skúsenosti s vývojom softvéru a tvorbou „release“
  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa,
    ideálne v oblasti informatika alebo príbuzných odborov
  • schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

    Jazykové požiadavky:
    Nemecký jazyk (B2)

Spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb

Matej Kováč
Matej Kováč