Business analytik pre rozvoj aplikácií firemného bankovníctva

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1500+ Eur

Do tímu pre rozvoj aplikácie na schvaľovanie úverových produktov pre korporátnych klientov hľadáme kolegu, ktorý bude zastrešovať podporu používateľov a vývoj pre danú aplikáciu.

Náplň práce

Tvojou primárnou úlohou bude:

  • podpora používateľov aplikácie
  • definovanie, analyzovanie a testovanie nových a zmenových požiadaviek
  • riešenie technických problémov spoločne s IT a externým dodávateľom aplikácie
  • vývoj aplikácie v súlade s pracovnými postupmi, legislatívou ako aj group direktívami banky

Požiadavky zamestnania

  • analytické myslenie
  • proklientska orientácia
  • záujem o digitálny svet a inovácie a nové technológie
  • tímovosť
  • samostatnosť
  • zvládanie stresových situácií
  • plusom sú skúsenosti z oblasti firemného obchodu, najmä schvaľovania úverov
  • anglický jazyk pasívne

Výhody

  • príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí banky
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch banky balík služieb, úvery, zmenárenské služby
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na DDS
  • flexibilná dochádzka
  • možnosť homeworkingu
  • moderné pracovné priestory
  • skvelý tím
  • dni voľna navyše

O klientovi

prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč