Business Consultant

Lokalita Košice a Žilina
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 1700 € Brutto Mesačne + Variabilná Zložka Mzdy Vo Forme Pravidelných Prémií A Benefitov

  • naučíme ťa, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke
    požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie
    cez implementáciu až po testovanie softvéru
  • krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými
    pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budeš podieľať na tvorbe našich
    softvérových projektov a staneš sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému
    a softvérovým vývojom

Náplň práce

  • budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a
    prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia a
    taktiež pri otázkach priamo z produkcie; tvoje pole pôsobnosti bude zahŕňať
    poradenstvo ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií
  • preberieš zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie
    obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy
  • budeš vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru
    rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka

Požiadavky zamestnania

Predpoklady pre túto pozíciu:
Anglický jazyk (B2-C1)
Nemecký jazyk (A2)

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa,
  • ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo
  • príbuzných odborov
  • IT afinita
  • znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo 3 a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
  • procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické
  • myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • ochota k pracovným cestám (Nemecko)

spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb

Matej Kováč
Matej Kováč