Business Consultant- BA

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Minimálna Základná Mzda Pre Danú Pozíciu Je 1700 € Brutto

Ponúkame ti prácu na pozícii Business Consultanta s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude samostatné vykonávanie analýz, vývoja konceptu a testovanie softvéru. Ako Business Consultant sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

Jazykové požiadavky Nemecký jazyk (C1) Anglický jazyk (B2)

  • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
  • IT afinita
  • znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo 3 a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
  • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • ochota k pracovným cestám (Nemecko)

Výhody

Čo ti ponúkame:

  • naučíme ťa, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie cez implementáciu až po testovanie softvéru
  • budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia msg.Life a taktiež pri otázkach priamo z produkcie, tvoje pole pôsobnosti bude zahŕňať poradenstvo ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budeš podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a staneš sa - - spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom preberieš zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy budeš vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka
Matej Kováč
Matej Kováč