Business Excelence Manager

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok,Čiastočný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 3 500 EUR/mesiac Finálnu výšku mzdy posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností

Pre nášho klienta, etablovanú B2B spoločnosť, prinášame aktratívnu pracovnú pozíciu, ktorá je ako ušitá pre kandidáta  ktorý má vášeň pre zlepšovanie procesov a dosahovanie excelentnosti.

V úzskej spolupráci s Generálnym riaditeľom budete zodpovedať za riadenie obchodnej výkonnosti v rámci spoločnosti. Budete podporovať manažment pri stanovení cieľov a rozhodovaní prostredníctvom relevantných analýz a úzsko spolupracovať s vedením oddelenia predaja a marketingu. ​

Náplň práce

Zhromažďovať a analyzovať interné a externé údaje s cieľom vyhodnocovať potenciál obchodného rozvoja a identifikovať relevantné trendy
Vykonávať segmentáciu trhu a portfólia klientov s cieľom posúdiť  obchodný potenciál
Vyvíjať/udržiavať rámec segmentácie zákazníkov
Využívanie konkurenčných a trhových informácií na identifikáciu nových obchodných príležitostí
Podporovať proces zostavovania rozpočtu a stanovenie obchodných cieľov
Operatívne plánovanie a kontroling predaja a marketingu
Zabezpečovať konzistentnosť a súlad medzi predajnými a marketingovými cieľmi a akčnými plánmi.
Identifikovanie dôvodov nadmernej/nedostatočnej výkonnosti a definovanie nápravných opatrení
Priebežne posudzovať produktivitu s cieľom optimalizovať návratnosť investícií do predaja a marketingových činností
Zostavovanie ročného plánu obchodných kampaní a stanovovanie finančných cieľov v spolupráci s obchodnými a marketingovými tímami
Zaviesť rutinné postupy na posilnenie spolupráce medzi predajnými a marketingovými tímami
Navrhnúť procesy a rámec na zabezpečenie (spolu s obchodnými a marketingovými tímami) správneho zberu a kvality údajov

Požiadavky zamestnania

Minimálne 3 roky skúseností v oblasti riadenia obchodnej výkonnosti / controllingu / CRM
Štrukturovanosť
Rozvinuté komunikačné a medziľudské zručnosti
kvantitatívne a analytické zručnosti
Zručnosti v oblasti riadenia projektov
Obchodné znalosti a skúsenosti
Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni slovom a písmom je podmienkou

Výhody

Konkurenčný platový balík a benefity
Príjemné pracovné prostredie
Možnosti profesionálneho a osobného rozvoja
Dovolenka nad rámec zákona
Možnosť Parkingu
Flexibilný pracovný čas
možnosť Home office
Príspevky do Cafeterie, Benefitnej peňaženky
Ovocné dni
Príspevky do DDS
Vzdelávanie
Atraktívne  Teambuildingové aktivity

Lenka Učnayová