Business IT Konzultant, Nj

Lokalita Bratislava, Žilina, Košice
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda od 2200 a viac

  • Po intenzívnom zaškolení a oboznámení sa s existujúcou biznis logikou a funkcionalitou našich systémov budeš vytvárať odborné koncepty a detailné zadania na prispôsobenie nášho softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka.
  • Naučíme ťa, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka. Budeš analyzovať zákaznícke požiadavky, vytvárať funkčnú špecifikáciu, podieľať sa na konfigurácii a parametrizácii nášho systému i testovaní softvéru.
  • Staneš sa spájajúcim elementom medzi používateľmi systému a softvérovým vývojom.
  • Budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému.
  • Prevezmeš zodpovednosť za odbornú integráciu – za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a ich exaktné napojenie na príbuzné systémy.
  • Súčasťou tvojich úloh bude aj predpríprava, koncepcia a realizácia workshopov, školení a prezentácií.

Náplň práce

Technológie:

  • Aris
  • Zephyr Scale
  • SQL Developer
  • Jira, Confluence
  • Office 365, MS Teams

Požiadavky zamestnania

Konzultant pre životnéneživotnézdravotné či dôchodkové poistenie má na starosti tvorbu odborných konceptov a podrobných zadaní na prispôsobenie nášho softvéru potrebám zákazníka, ako aj poskytovanie podpory a poradenstva pri jeho nasadzovaní. Vytvára strategický plán podniku a planning project schedule pre exaktné napojenie nášho systému na príbuzné systémy zákazníka. Súčasťou jeho práce je teda aj strategické plánovaniediagnostika systému a digital risk management, čiže riadenie rizík v podniku.

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. či II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov.
  • Znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii business IT konzultant alebo 3 a viacročné skúsenosti s testovaním softvéru.
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
  • Procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike a IT afinita.
  • Výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.

  • Nadštandardný IT konzultant plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.
Matej Kováč
Matej Kováč