CBS Developer

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2000 Eur Podľa Seniority

Ako vývojár pre centrálny bankový systém - T24 TEMENOS budete pracovať na návrhu, vývoji, integrácii a údržbe definovaných modulov bankového systému.
Budete mať možnosť byť súčasťou výborného teamu a participovať na smerovaní a implementovaní komplexnej a celosvetovo najrozšírenejšej Core Banking platformy.

Náplň práce

  • Vývoj a programovanie aplikácií na platforme JBase s použitím ďalších technológií na najrozšírenejšom univerzálnom bankovom systéme - T24 od Temenos (na prácu s dodávanou bankovou aplikáciou vás komplexne zaškolíme)
  • Tvorba technickej dokumentácie pre realizované riešenia
  • Spolupráca na analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia
  • Konzultácie s ostatnými členmi projektového tímu
  • Spolupráca na riešení incidentov a problémov v rámci pridelenej oblasti
  • Používané technológie:
  • Komplexný Core Banking System: Temenos T24
  • Databázový systém jBase, Oracle
  • Backend vývoj aplikácií v jBase Basic
  • IBM AIX, IBM WebSphere, IBM MQ, IBM WAS, JMS, XML, SOAP, Oracle

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosti s programovaním aplikácií a znalosť práce s databázovým systémom (na prácu s dodávanou bankovou aplikáciou vás komplexne zaškolíme)
  • Zodpovednosť a ochota učiť sa
  • Logické a analytické myslenie
  • Angličtina (stredne pokročilá úroveň)

Odborné znalosti výhodou:

  • Základná znalosť práce v UNIX-like systémoch (terminál, bash...)
  • Základy SOAP
  • XML
  • IBM MQ
  • IBM WebSphere
  • JBase
  • Znalosti Oracle/SQL
  • Používanie Jira
  • Znalosť objektovo orientovanej analýzy (UML) a návrhu aplikácií výhodou
  • Skúsenosti s veľkými projektami výhodou

Výhody

  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Možnosť rotácií
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch a službách klienta
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Extra dovlenka

O klientovi

prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč