C/C++ programator

Lokalita Bratislava/Remote
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 125 Md/rate-1850€=Junior/absolvent

V tíme budeš rovnocenným partnerom a budeš navrhovať a programovať software v C/C++, prípadne aj .Net.
Rovnako budeš spolupracovať od začiatku riešenia problému, od analýzy, cez návrh riešenia, po dizajn, implementáciu až po finálny software.

Náplň práce

Budeš pracovať na úspešnom software používanom po celom svete. Naša aplikácia pomáha s automatizáciou výroby,
v súlades Industry 4.0. Súčasťou našej a teda aj tvojej budúcej práce je tvorba algoritmov na automatické spracovanie
2D návrhov laserovými, rezacími a vysekávacími strojmi.
Ak sa nebojíš výziev, radi ti povieme viac na pohovore.

Požiadavky zamestnania

ZNALOSTI

C-C++ pokročilý
.Net / MSSQL výhodou

POČET ROKOV PRAXE: 1

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

  • Tímový hráč

  • Chuť sa vzdelávat

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

● Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Stabilný projekt, práca na software používano po celom svete
  • Nie sme korporát, prácu robíme v prvom rade tak aby nás bavila
  • Flexibilita práce home office / kancelária
  • Práca v tíme s agilnými metódami
  • Aktraktívny systém motivačných odmien
  • Pravidelné rôznorodé teambuildingové akcie
  • a naviac my ozaj máme výbornú kávu

Analytica je dynamicky sa rozvíjajúca IT spoločnosť, pôsobiaca na trhu od roku 2004. Našim cieľom je poskytovať klientom kvalitnú prácu. Robíme veci inak a sme na to hrdí.

POČET ZAMESTNANCOV

10+ zamestnancov

Matej Kováč
Matej Kováč