Chcete si privyrobiť? Tak potom hľadáme práve VÁS! Do predajne s potravinami hľadáme brigádnika!

Lokalita Trenčianske Teplice
Nástup Ihneď
Typ brigáda
Mzda 5€/hod.

Do predajne s potravinami v Trenčianských Tepliciach hľadáme na krátkodobú brigádu pokladníkov.

Náplň práce

práca s elektronickou registračnou pokladňou, práca za obslužným pultom, poskytovanie potrebných informácií zákazníkom.

Požiadavky zamestnania

komunikatívnosť, prozákaznícky prístup, tímovosť.

Výhody

5€/hod., brigáda sa vykonáva v čase od 23.5. do 29.5.2022.

Náš klient je spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom priemysle. V súčasnosti prevádzkuje niekoľko maloobchodných predajní na území Slovenska.

Daniela Kureková