Cyber Security Specialist

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2800+ podla seniority

Fascinujú ťa moderné bezpečnostné technológie, rád/rada sa učíš nové veci, chceš byť v prvých líniách a keď počuješ pojmy ako cloud, DevSecOps, „advanced persitent threats“ alebo incident nezutekáš a zoberieš to ako príležitosť a výzvu? Máš na to prebrať zodpovednosť za kritickú IT infraštruktúru banky?

Ak si si na všetky tieto otázky odpovedal/a kladne, máme pre teba miesto v jednom z najväčších a najlepších bezpečnostných tímov na Slovensku!

Ako sa u nás môžete realizovať a čím nám môžeš byť užitočný/á?

Náplň práce

  • administráciou VPN, Network Access Control,
  • so správou bezpečnostných technológii na platforme Linux,
  • návrhom a zveľaďovaním architektúry, nastavením bezpečnostných technológii a zavedením týchto zmien do produkcie,
  • riešením prevádzky a prevádzkových incidentov, proaktívnym prístupom ku výzvam ktoré prináša IT prevádzka a prevádzka bezpečnostných technológií,
  • analýzou bezpečnostných udalostí a návrhom postupov a protiopatrení pri bezpečnostných incidentoch

Požiadavky zamestnania

  • praktické skúsenosti so správou a princípmi bezpečnostných technológii (VPN, Firewall, NAC, PROXY)
  • skúsenosti s OS Linux,
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni ( intermediate - B2) ale predovšetkým schopnosť využiť to pri vzdelávaní a čítaní odborných materiálov,
  • vítané sú tiež skúsenosti s iných oblastí informačnej bezpečnosti,
  • ochota vzdelávať sa, navštevovať odborné podujatia ale aj držať platenú pohotovosť mimo štandardnú pracovnú dobu,
  • schopnosť analyticky myslieť a riešiť neštandardné situácie, zodpovednosť a rozhodnosť

Výhody

  • Extra money za úsilie navyše.
  • Na kvalitné jedlo ti prispejeme 8€. Stravné hradíme v plnom rozsahu, a to aj v dňoch keď dovolenkuješ.
  • Participuj aj na úspechoch banky, cez zamestnanecký programe sa staneš akcionárom, akcionárkou bankovej skupiny.
  • Urob si radosť, prispejeme ti na ňu 264€ ročne.
  • Na to, aby si bol/a na dôchodku finančne fit ti prispejeme do III. piliera.

Pre lepšie vyváženie práce a súkromia alebo, aby ste stihli dokončiť načaté aj doma:

  • Dovolenkuj s nami až o 5 dní navyše.
  • Voľný deň - pre rodiča budúceho prváčika pri jeho/jej prvom školskom dni, pri darovaní krvi, pri nadštandardnej zdravotnej prehliadke.
  • Ťažkosti súkromné aj pracovné môžeš riešiť cez psychologickú podporu, prostredníctvom linky pomoci pre našich zamestnancov.
  • Veríme, že v zdravom tele je zdravý duch, športuj s Multisport aj UpBalansea kartou.
  • Vzdelávaj sa a dokončuj svoje štúdia, veríme, že ti v tom pomôžu workshopy, ktoré pripravujeme spolu s platformou SEDUO.
  • Oddychovať môžeš aj vďaka „Lucky“ time.
  • Nečakané výdavky nepočkajú do výplaty, máme pre teba PALM APP
Matej Kováč
Matej Kováč