Database Developer/Financial Markets - Czechia

Lokalita Prague-Hybrid/2 days on-site
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda CZK 7 000 Gross/ MD

Rád by si pracoval ako Database Developer pre bankový sektor?

Pridaj sa do nášho Financial Markets tímu a podieľaj sa na projektoch v oblasti Investičného bankovníctva. Budeš spolupracovať na prepojení systémov, vývoji nového riešenia pre obchodovanie s investičnými nástrojmi ako aj na príprave novej Digitálnej banky.

Táto pozícia je vhodná pre kandidáta na úrovni medior/ senior.

Zaujala ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Návrh a realizácia bankových databáz, relačných modelov pre Oracle a PostgreSQL databázy
  • Migrácia procedúr a dát medzi databázami
  • Analýza dát a návrh technického riešenia podľa biznis zadania
  • Vývoj a optimalizácia databázových riešení
  • Príležitosť na rozvoj v oblasti analýzy dát a vývoja DWH riešení v Teradata / Bigdata / Datamesh a tvorby dátovej vrstvy a reportov v aplikácii Power BI.

Požiadavky zamestnania

Tech Stack

  • skúsenosti v Oracle a PL/SQL & Oracle DB
  • PostgreSQL
  • PL/SQL
  • SQL

Nice to have

  • Teradata/Bigdata/Datamesh
  • PowerBI

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Romana Bohušová